290147-1SsiZc1415332786.jpg (1000×1031)

Nákupné maniačky 02.- rostlinná mléka

10. července 2015 v 13:30 |  my diary
Sleva? -20%? No tak počkej, už běžím :D Jedinečná příležitost konečně vyzkoušet tahle předražená mléka (i tak to nebyl levný kákup, ale lepší, než drátem do oka! :D). Naběhla jsem do Tesca a přivezla si mlíčka, která vidíte na fotce. Bohužel se akce nevztahovala na mléko mandlové(!!!) No, druhý den jsem si řekla" nebuď tak skromná, akce nebude trvat věčně a mlíčka se nezkazí" a šup, byla jsem tam zas jako na koni a přinesla další várku :D
Je zajímavé, jak to od jedné firmy jde prodat za 3O kaček, ale nalep tam "alpro" a účtuj si 6O..ALPRO COCONUT
Tohle mi muselo přijít pod ruku rozhodně jako první, protože..prostě kokos ! Skoro už jsem ho odšroubovávala v autě :D
Nečekejte to klasické hutné syté mléko z plechovky, tohle je osvěžující nápoj se skvělou kokosovou chutí, která udělá z vaší všední kávy neobyčejný zážitek s exotickou chutí :) Rozhodně se dá pít i jen tak, připravovat z něj smoothie nebo kaše.

ALPRO RICE
What the..?! Tohle "míčko" mi přijde dost bez chuti a pokud už tam nějakou cítím, není zrovna top. (měla jsem si místo rice nabalit další kokos :D ) Zbavila jsem se ho přidáváním do kafča. Tohle už teda ne e.

TESCO SOYA unsweetened
Na první ochutnání mi chuť přišla hodně vodová, ale po dalších doušcích už to bylo lepší. Sojové mléko od Alnatury mi připadá výraznější. Použití opět do kávy, kaší, smoothie.. Pokud na sojovém mléce vyloženě neujíždíte, asi vám to na pití jako takové moc chutnat nebude. (ale naženete si tím nějaké ty bílkoviny a "vo to gou")
mimo slevovou akci pravidelně kupuji
ALNATURA SOYA DRINK NATUR
Asi nejlevnější sojové mléko, na které jsem narazila. Na tu chuť už jsem si zvykla, takže jsem spokojená a pořizuji si ho pravidelně
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama